Szanowni Państwo,

w związku z rosnącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV2 na terenie całego kraju od dnia 3 listopada 2020 r. do dnia 4 grudnia 2020r. (wprowadzonym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U.2020 poz. 1931)

zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby wszelkie sprawy urzędowe ograniczyć do kontaktu telefonicznego, drogą mailową lub poprzez złożenie dokumentów do skrzynki umieszczonej w wejściu do budynku Urzędu Gminy lub w późniejszym terminie.

W sprawach, które wymagają osobistego kontaktu z pracownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grybowie klienci będą przyjmowani  WYŁĄCZNIE po telefonicznym umówieniu się na daną godzinę jedynie w sprawach WYMAGAJĄCYCH OBECNOŚCI URZĘDNIKA.

Jak załatwić sprawy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej:

TELEFONY:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 18 448-42-46/448-42-40