Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 16 lutego 2023 r. wstrzymuje się przyjmowanie wniosków na zakup węgla do odwołania.

Do środy 15 lutego 2023 r. do godz. 15.15 mieszkańcy Gminy Grybów mogą składać wnioski na zakup węgla po preferencyjnej cenie.

Do tej pory mieszkańcy Gminy zgłosili zapotrzebowanie na 1 518 ton węgla. Na tą chwilę Gmina ma podpisaną umowę na dostawę 81 ton ekogroszku, 378 ton węgla orzech i 216 ton węgla kostka. Zamówienie w ilości 675 ton zostało zrealizowane w całości w miesiącu styczniu.

Z przyczyn organizacyjnych od dnia 16 lutego 2023 r. wstrzymuje się przyjmowanie wniosków na zakup węgla do odwołania.

W chwili obecnej oczekujemy na koleją ofertę od PGG S.A. W przypadku otrzymania oferty od PGG S.A. na sprzedaż węgla na większy wolumen, przyjmowanie wniosków zostanie wznowione.